Ako nájsť pravú lásku?

true love

Nikdy som nemala šťastie na mužov. Stretávala som vždy samých sukničkárov, ktorým išlo vždy iba o jedno. A ja som tomu vždy naletela. Niekedy som mala aj celkom vážny vzťah, alebo som si to bola rada myslela, ale nakoniec som vždy zistila, že to nie je tak, že by som bola tou jedinou svojho milovaného muža. Vždy mal tých „jediných“ aspoň pár… Dlhé roky som sa trápila a netušila som, čo robím zle, prečo priťahujem takéto typy. Až raz mi jedna moja veľmi dobrá kamarátka povedala, že si myslí, že som až príliš dobrá. A nakoniec zobrala odvahu a aj keď to nebolo ľahké, povedala mi, že sa správam príliš lacno… Že všetkým mužom hneď naletím na ich sladké rečičky a veľmi rýchlo s nimi skončím v posteli. A dnes už dobre viem, že nikto nechce „levné zboží“.

Zobrala som si kamarátkine rady k srdcu a nestihla som sa čudovať, čo sa okolo mňa deje. Sukničkári ma už prestali zaujímať a hlavne som na nich už ani toľko nenarazila. Po krátkej dobe som stretla Romana. Od začiatku bol iný ako tí pred ním. Tušila som, že mu nejde len o to jedno, ale aj tak som sa bála, aby to nedopadlo tak ako vždy predtým. Páčil sa mi, ale trvalo dva mesiace dvorenia, kým som mu dala prvú pusu. Dnes už viem, že nechať muža počkať, nie je vôbec zlý nápad.

Dnes sme spolu vyše 8 rokov. Máme spolu dve krásne dcéry. Naša Ľubka má 6  a Sárka 4 roky. Do našej rodinky tento rok prišil aj syn Lukáš.

Som šťastná že dnes už mám iné, oveľa krajšie starosti a že namiesto chlapov riešim najčastejšie len to či kupovať „normálne“ alebo eko plienky a občas sa zamyslím nad tým, či nevymeniť svoju obľúbenú značku prírodnej kozmetiky Tiande za niečo iné.