Nenaplnená láska

Igor má úspešný podnik, je šarmantný muž, ktorý nevyzerá najhoršie. Preto nemal nikdy o pozornosť žien núdzu. Nikdy ho však žiadna nezaujímala. Je ženatý so skvelou ženou Júliou, ktorú miluje má s ňou deti a bez nich by si už nevedel predstaviť svoj život. Majú sa radi, majú dostatok peňazí a plnými dúškami si užívajú radosti života.

Jedného dňa však Igor stretol Michaelu a tá ho okúzlila na prvý pohľad. Šarmantná, krásna , inteligentná. Pri pohľade na ňu okamžite zabudol na svoju ženu aj deti.

Mala sa stať partnerkou pre jeho obchody. On sám mal desiatky firiem a Michaela chcela, aby sa stal  partnerom pre jej začínajúce firmy. Firmu na mäsiarske nože a firmu farby trnava. Igor sa z ich stretnutia spamätával ďalšie tri dni a vedel, že by s ňou nedokázal udržať len čisto partnerský vzťah.

Po pár dňoch jej napísal správu, že sa ospravedlňuje, ale bohužiaľ sa z osobných dôvodov nemôže stať jej pracovným partnerom.  Dúfal, že poplach je už navždy zažehnaný a že ju už nikdy neuvidí.

O mesiac neskôr sa však stretli na jednom večierku, kde bol pozvaný aj so svojou manželkou. Tá však nakoniec nemohla prísť, pretože im ochorelo dieťa a musela s ním ostať doma. Michaele sa najprv vyhýbal, ale nakoniec sa stretli pri švédskych stoloch, slovo dalo slovo, drink dal drink a nakoniec spolu prerozprávala zvyšok večierka. Neskutočne si rozumeli. Bola medzi nimi extrémna chémia. Igor sa však udržal a Michaela vedela, že Igor je muž so záväzkami a tiež sa vedela udržať na uzde.

Igor sa vrátil domov k žene a deťom ale od toho večera neustále myslí na Michaelu a nevie ju dostať z hlavy. Michaelu, kúzelnú tajomnú ženu, ktorá asi navždy  zostane jeho láskou nenaplnenou.