Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Vianoce sú nepochybne jedným z najkrajších období roka, ale povedzme si pravdu, predvianočný zhon má rád len málokto. Ako ženy máme často problém nájsť vhodný darček pre našich mužov. Tieto odporúčania možno trochu pomôžu.

 

Keď rád športuje

V súčasnosti mnohí muži radi športujú, čo je len dobre. Ak patrí medzi nich aj ten váš, potom je to jednoduché. Zaobstarajte mu športovú výstroj, ktorá mu chýba. Alebo iná možnosť – ak často navštevuje posilňovňu, kúpte mu vhodný výživový doplnok, napríklad hovädzí proteín. No a čo ak je len pasívny športovec? Žiadny problém, vyriešite to lístkom na futbal alebo zápas MMA.

Keď rád majstruje

Trávi váš drahý viac času v dielničke ako v domácnosti? V kuse niečo majstruje? Myslite na to pri kúpe vianočného darčeka. Určite by mu urobilo radosť vhodné pracovné náradie, náhradné diely alebo príslušenstvo. Vybrať to správne je pre ženy zaiste náročná úloha, dajte si poradiť od jeho známych. Možno zistíte, že mu chýbajú povedzme diamantové kotúče – a je to!

Keď rád cestuje

Má váš partner dobrodružnú povahu? Neobsedí doma a najradšej by stále cestoval? Majte pre to porozumenie. Namierte si to do dobrej cestovnej kancelárie a vyberte mu pekný poznávací zájazd. Ak sa trafíte do destinácii, po ktorých od detstva túžil, bude vás na rukách nosiť. Navyše, ak budete mať chuť, môžete sa pridať aj vy.

Keď rád číta

V prípade, že váš partner je knihomoľ, máte po probléme. Pod stromček mu kúpte knihu. Samozrejme, nie hocijakú. Musíte zvoliť správny žáner a právneho autora. Niekto preferuje beletriu, niekto literatúru faktu. Niekto má rád domácich autorov, niekto dáva prednosť zahraničnej literatúre. Natoľko ho už ale hádam poznáte.

Keď si rád užíva

Čo muž, to pôžitkár. Takmer každý si rád život vychutnáva. Samozrejme, po svojom. Niektorí majú radi kvalitné whisky, koňaky alebo vína. V tom prípade vianočný darček ľahko vyriešite fľašou kvalitného alkoholu. A čo ak je pôžitkárstvo zlozvykom? Mávnite nad tým rukou. Keď je ten váš zarytý fajčiar, poteší ho napríklad štýlová drevená fajka. Možností je aj v tomto prípade veľa.